Şehit Ailelerine Okulumuzdan Yardım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Mesaj tarafından Schizophrene Bir Perş. Tem. 10, 2008 5:11 pm

06.12.2007 11:55:19

MEHMETÇİĞE YARDIM KAMPANYASI

Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü ile Okul öğrenci meclisi başkanlığı işbirliği yaparak “Mehmetçiğe yardım Kampanyası” düzenledi. Kampanyaya okuldaki öğrenciler, öğretmenler ve yöneticilerin katılımı büyüktü. Bir ay süren kampanyada 879,80 ytl para toplandı.

Toplanan yardım parası okul yönetimimizin organizesi ve Derince İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün gayretleri ile şehit ailesine ulaştırıldı. 26.11.2007 günü kulüp öğretmeni Aydemir KELEŞ, Kulüp başkanı Öğrencimiz Merve SEZER, Okul öğrenci meclisi başkanı Caner YAVUZ, Derince İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Recep ÖZAYDIN, Derince İlçe Emniyet Müdürlüğünden Komiser Yusuf KÜN ve polis memuru Sayın Sunay ŞAHİNER’inde bulunduğu bir ortamda şehit ailesine (şehit Hüseyin DEMİR’in çocuklarına) elden verildi.

Okulumuz Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü olarak; Bu kampanyaya canı gönülden destek çıkarak şehit ailesini sevindiren tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve paranın şehit ailesine ulaştırılmasında emeği geçen yukarıda isimleri zikredilen diğer yönetici ve görevlilere de teşekkürü bir borç biliriz.

Aydemir KELEŞ
Kulüp Rehber Öğretmeni

Schizophrene
Admin

Kullanıcı profilini gör http://muammerdereliaol.bforum.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön